U subotu 13.10.2018. u OŠ Ljudevita Gaja u Zaprešića, održan je 11. tradicionalni karate Kyokushinkai turnir u katama i borbama “Zaprešić Open 2018” kao jedna od manifestacija dana grada Zaprešića poznata pod nazivom „Dani Jelačića“. Turnir je održan u suorganizaciji s Odborom za Kyokushin, Hrvatskog Karate Saveza a generalni pokrovitelj turnir bila je turistička zajednica grada Zaprešića.

Na turniru sudili su licencirani suci Odbora za Kyokushin HKS-a a glavni sudac natjecanja bio je Shihan Milan Garašić 5. DAN. Na turnir je pristupilo stotinjak natjecatelja iz Hrvatske iz devet klubova. Turnir se odvijao u sportskom okruženju.

Zahvaljujemo svima koji su svojim doprinosom pomogli organizaciji turnira prije svega roditeljima naših članova. Također zahvaljujemo tvrtkama D.B.T. d.o.o. Zaprešić, Jura Tastatura j.d.o.o., Braco kop d.o.o. Zagreb, Softlab obrt – Samobor, obrtu Fuketa, autoservisu Cvetko i karate klubu Mladost iz Samobora na pomoći u organizaciji turnira.

Najbolji natjecatelj i natjecateljica turnira proglašeni su:
Marko Dvorski– AIK, Varaždinske toplice
Lorena Domiter – Budo-Ryu Zaprešić

Iz kluba Budo-Ryu Zaprešić kao domaći natjecatelji nastupilo je 9 natjecatelja i natjecateljica te je osvojeno 11 medalja.

Ela Robeli -2. mjesto Kate
Anteo Kočnar – 2. mjesto borbe
Lorena Domiter -1. mjesto borbe
Borna Flegar – 1. mjesto borbe
Lana Pongrac – 1. mjesto borbe I 2.mjesto borbe
Karlo Domiter – 2. mjesto borbe
Beti Tucman – 2. mjesto kate
Lea Pongrac – 1. mjesto borbe
Nola Robeli – 3. mjesto borbe i 2. mjesto kate

Još jednom čestitamo svim borcima natjecanja na osvojenim medaljama i želimo im još više uspjeha na sljedećem turniru.

Službene rezultati natjecanja:

Zaprešić open 2018 – KATE i KUMITE

Organizator: Budo Ryu – Zaprešić
Mjesto: Zaprešić
Datum: 13.10.2018.

KUMITE

1 – CICIBANI (2011-2013)

I. Lovro Marković – Moslavina
II. Robert Budimir – Dugo Selo
III. Patrik Husta – Mladost – Samobor
III. Šimun Tominić – Mladost – Samobor

2 – CICIBANKE (2011 – 2013) – LAKA

I. Lana Pongrac – Budo Ryu – Zaprešic
II. Ana Duković – Dugo Selo
III. Mia Pastva – Dugo Selo

3 – CICIBANKE (2011 – 2013) – TEŠKA

I. Franka Varga – Dugo Selo
II. Paola Budek – Dugo Selo

4 – MLAĐI UČENICI (2009-2010) – LAKA

I. Dominik Cvjetićanin – Dugo Selo
II. Anteo Kočnar – Budo Ryu – Zaprešic
III. Gabriel Garašić – Mladost – Samobor

5 – MLAĐI UČENICI (2009-2010) – SREDNJA

I. Dominik Stepić – Dugo Selo
II. Lovro Korbar – Mladost – Samobor
III. Leon Turudić – Sosai – Zagreb
III. Mihael Tomič – Moslavina

6 – MLAĐI UČENICI (2009-2010) – TEŠKA – A

I. Duje Ravlić – Karate klub Split
II. Karlo Turudić – Sosai – Zagreb
III. Ante Medur – Croatia – Sisak
III. Dominik Smrekar – Maksimir Elka – Zagreb

7 – MLAĐI UČENICI (2009-2010) – TEŠKA – B

I. Toma Matić – Dugo Selo
II. Sayry Anael Villca Božićević – Maksimir Elka – Zagreb

8 – MLAĐE UČENICE (2009-2010) – LAKA

I. Josipa Horvat – AIK – V. Toplice
II. Petra Ožegovic – Croatia – Sisak
III. Nola Robeli – Budo Ryu – Zaprešic
III. Marija Anđela Ćurak – Dugo Selo

9 – MLAĐE UČENICE (2009-2010) – TEŠKA

I. Petra Sakač – AIK – V. Toplice
II. Matilda Zaplatić – Croatia – Sisak
III. Lucija Jurić – Dugo Selo

10 – UČENICI (2007-2008) – LAKA

I. Leon Đinđić – Sosai – Zagreb
II. Fran Pocrnić – Maksimir Elka – Zagreb
III. Mario Budimir – Dugo Selo

11 – UČENICI (2007-2008) – TEŠKA

I. Roko Kalničanec – AIK – V. Toplice
II. Džanan Čehajić – Karate klub Split
III. Amaro Emmanuel Villca Božičević – Maksimir Elka – Zagreb
III. Davod Tomić – Moslavina -Kutina

12 – UČENICE (2007-2008) – LAKA

I. Ana Jambrešić – Maksimir Elka – Zagreb
II. Elena Hrženjak – AIK – V. Toplice
III. Lana Šebrek Blažotić – AIK – V. Toplice
III. Leona Dokuš – Dugo Selo

13 – UČENICE (2007-2008) – TEŠKA

I. Lea Pongrac – Budo Ryu – Zaprešic
II. Ava Matić – Dugo Selo
III. Ana Pastva – Dugo Selo

14 – MLAĐI KADETI (2005-2006) – LAKA

I. Matija Kaurić – Mladost – Samobor
II. Karlo Domiter – Budo Ryu – Zaprešic
III. Leopold Jurčević – Mladost – Samobor
III. Luka Cvjetićanin – Dugo Selo

15 – MLAĐI KADETI (2005-2006) – SREDNJA

I. Mateo Ravlić – Karate klub Split
II. Bruno Babić – Mladost – Samobor
III. Sebastijan Sakač – AIK – V. Toplice

16 MLAĐI KADETI (2005-2006) – TEŠKA

I. Borna Flegar – Budo Ryu – Zaprešic
II. Fran Ivan Lukačić – Mladost – Samobor
III. Luka Dvorski – AIK – V. Toplice
III. Noa Matić – Dugo Selo

17 – MLAĐE KADETKINJE (2005-2006) – LAKA

I. Lorena Domiter – Budo Ryu – Zaprešic
II. Dora Šebrek – AIK – V. Toplice
III. Ružica Dokuš – Dugo Selo

18 – MLAĐE KADETKINJE (2005-2006) – TEŠKA

I. Marta Galić – Maksimir Elka – Zagreb
II. Lana Kalničanec – AIK – V. Toplice
III. Tajana Valent – AIK – V. Toplice

19 – KADETI (2003-2004)

I. Marko Dvorski – AIK – V. Toplice
II. Dino Obranić – Mladost – Samobor
III. Ivan Cvjetićanin – Dugo Selo
III. Marin Šebrek – AIK – V. Toplice

KATE

1 – Cicibanke (2011-2013)

I. Paola Budek – Dugo Selo
II. Lana Pongrac – Budo Ryu – Zaprešic

2 – Mlađi učenici-ce (2009-2010)

I. Dominik Smrekar – Maksimir Elka – Zagreb
II. Beti Tucman – Budo Ryu – Zaprešic
III. Nola Robeli – Budo Ryu – Zaprešic
III. Marijeta Rogošić – Karate klub Split

3 – Mlađi učenice (2009-2010)

I. Marija Anđela Ćurak – Dugo Selo
II. Petra Divić – Karate klub Split

04 – Učenice (2007-2008)

I. Ana Jambrešić – Maksimir Elka – Zagreb
II. Leona Dokuš – Dugo Selo

05 – Mlađi kadeti (2005-2006)

I. Leopold Jurčević – Mladost – Samobor
II. Jerko Didović – Karate klub Split
III. Luka Cvjetićanin – Dugo Selo
III. Matej Rogošić – Karate klub Split

06 – Kadetkinje (2003-2004)

I. Tea Jaram – Moslavina -Kutina
II. Ela Robeli – Budo Ryu – Zaprešic

Najbolji natjecatelj turnira: Marko Dvorski, AIK – V. Toplice

Najbolja natjecateljica turnira: Lorena Domiter, Budo Ryu – Zaprešić

Galeriju fotografija: