U subotu 22.10. nastupili smo na natjecanju u borbama i katama u organizaciji karate klub Moslavina Kutina.

Ovaj turnir bio je savršena prilika za najmlađe i novije borce da prvi puta stupe na tatami i okušaju svoje znanje u borbi protiv nepoznatih protivnika.

Čestitamo svim našim borcima na pokazanoj volji, znanju i ostvarenim rezultatima. Posebna čestitka Franu Čavari koji je nastupio po prvim puta, te bio vrlo blizu izlaska iz pretkola i naravno našim najmlađima; Marti, Emi i Karlu koju su s 5 i 6 godina hrabro stali na borilište!

Marta Miletić – 3. mjesto (prvi turnir!)
Ema Čavara – 2. mjesto(prvi turnir!)
Vita Plažanin – 1. mjesto
Nola Robeli – 5. mjesto
Karlo Barilović – 3. mjesto(prvi turnir!)
Mihael Stanišak – 1. mjesto
Niko Miletić – 2. mjesto
Vito Capek – 1. mjesto
Fran Čavara – 5. mjesto (prvi turnir!)
Jan Capek – 5. mjesto

Održana je prezentacija na kojoj su natjecatelji imali prilike vidjeti tradicionalne tehnike tameshiwari-a, odnosno trganja tvrdi predmeta poput cigle, kamenja, crijepova udarnim površinama na tijelu kao što su šaka, dlan, lakat, noge..

Uz to organizator turnira je u suradnji s Policijskom upravom Sisačko-moslavačkom proveo i edukativnu akciju usmjerena prevenciji vršnjačkog nasilja i govora mržnje na sportskim natjecanjima.

Veseli nas rast, uspjeh i volja naših boraca!

Ekipa bravo!

Explore More

Budo-Ryu srebreni u Mađarskoj na VII. Meghívásos Renmei Kupa Tata

U subotu 8.2. u Mađarskom gradu Tata održan je turnir “VII. Meghívásos Renmei Kupa Tata” sa 300-tinjak prisutnih natjecatelja na

11 novih dječjih pojaseva u Karate klubu Zaprešić

U četvrtak, 3. listopada, u našem je klubu održano polaganje za mon (dječje) pojaseve. Polaganje je vodio senpai Nikola Banjeglav

Novi crni pojas u Zaprešić!

  U nedjelju 30.08.2020. naš Jan Peranić pristupio je ispitu za majstorsko zvanje DAN pojasa i položio. Uz Jana polagali