U subotu 07.10.2017. u OŠ Ljudevita Gaja u Zaprešića, održan je 10. tradicionalni Kyokushin karate turnir u katama i borbama “Zaprešić Open 2017” kao jedna od manifestacija dana grada Zaprešića poznata pod nazivom „Dani Jelačića“. Turnir je održan u suorganizaciji s Odborom za Kyokushin Hrvatskog Karate Saveza a generalni pokrovitelj turnir bila je turistička zajednica grada Zaprešića.

Otvaranje turnira uveličali su predstavnici grada Zaprešića gđa. Sandra Sabol Valenčak pročelnica UO za društvene djelatnosti, gđa. Jelena Košec voditeljica ureda gradonačelnika i gđa. Branka Barilović direktorica turističke zajednice grada Zaprešića.
U 10 sati uz zvuke Kyokushin himne na tatami su istrčali natjecatelji te je nakon uvodno predstavljanja klubova i sudaca turnira gđa. Sandra Sabol Valenčak svim prisutnim čestitala dane grada Zaprešića i službeno otvorila natjecanje.
Zahvaljujemo svima koji su svojim doprinosom pomogli organizaciji turnira prije svega roditeljima naših članova. Također zahvaljujemo tvrtkama D.B.T. d.o.o. Zaprešić, Jura Tastatura j.d.o.o., Braco kop d.o.o. Zagreb, Softlab obrt – Samobor, obrtu Fuketa i karate klubu Mladost iz Samobora na pomoći u organizaciji turnira.
Na turniru sudili su licencirani suci Odbora za Kyokushin HKS-a a vrhovni sudac natjecanja bio je Shihan Milan Garašić 5. DAN. Na turnir je pristupilo stotinjak natjecatelja iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine. Turnir se odvijao u sportskom okruženju.

Najbolji natjecatelj i natjecateljica turnira proglašeni su:
Gabriel Komljenović – Moslavina Kutina
Petra Sakač – AIK Varaždinske Toplice

Iz kluba Budo-Ryu Zaprešić kao domaći natjecatelji nastupilo je 11 natjecatelja i natjecateljica te je osvojeno 12 medalja.

Ela Robeli -1. mjesto Borbe, 3. mjesto Kate
Anteo Kočnjar – 1. mjesto borbe
Lorena Domiter -1. mjesto borbe
Borna Flegar – 2. mjesto borbe
Lana Pongrac – 2. mjesto borbe
Tara Flegar – 3. mjesto borbe
Karlo Domiter – 3. mjesto borbe
Beti Tucman – 3. mjesto borbe
Lea Pongrac – 3. mjesto borbe
Tin Žugec – 3. mjesto borbe
Nola Robeli – 3. mjesto borbe

Još jednom čestitamo svim borcima natjecanja na osvojenim medaljama i želimo im još više uspjeha na sljedećem turniru.

Galeriju fotografija s turnira možete naći i na sljedećem linku linku:
https://photos.app.goo.gl/WgcJ0IJM78JyarcD3

« 1 of 2 »

Televizija Zapad – Zicer 09.10.2017. – Zapresic Open na 4:08

KOMPLETNI REZULTATI:
ZAPREŠIĆ OPEN 2017 – KATE
ORGANIZATOR: Budo Ryu
MJESTO: Osnovna škola Ljudevita Gaja, Zaprešić
DATUM: 07.10.2017.

1 – Cicibani-Cicibanke (2010-2012)

I. Erik Blagojević – KK SPLIT
II. Marijeta Rogošić – KK SPLIT
III. Stefan Ružojčić – KK SPLIT

2 – Mlađi učenici (2008-2009)

I. Džanan Čehajić – KK SPLIT
II. LOVRO MRAZOVIĆ – MAKSIMIR-ELKA
III. Duje Ravlić – KK SPLIT
III. GABRIJEL KOMLJENOVIĆ – MOSLAVINA

03 – Učenici (2006-2007)

I. Finn Roko Fradelić Egan – KK SPLIT
II. KALNIČANEC ROKO – AIK
III. Matej Rogošić – KK SPLIT
III. Mateo Ravlić – KK SPLIT

04 – Učenice (2006-2007)

I. ANA JAMBREŠIĆ – MAKSIMIR-ELKA
II. ŠEBREK BLAŽOTIĆ LANA – AIK
III. KALNIČANEC LANA – AIK
III. VALENT TAJANA – AIK

5 – Mlađi kadeti 2004.

I. Dino Obranić – KK MLADOST SAMOBOR
II. DVORSKI MARKO – AIK
III. IVAN CVJETIČANIN – DUGO SELO
III. ŽUTI ALEN – AIK

6 – Mlađi kadeti (2005)

I. SAKAČ SEBASTIJAN – AIK
II. Leopold Jurčević – KK MLADOST
III. Daniel Furdi – Croatia Sisak
III. DVORSKI LUKA – AIK

7 – Mlađe kadetkinje (2004-2005)

I. GABRIJELA PERIŠIĆ – MAKSIMIR-ELKA
II. TERA GOSPOČIĆ – MAKSIMIR-ELKA
III. Ela Robeli – BUDO RYU
III. ŠEBREK TINA – AIK

8 – Kadetkinje (2002-2003)

I. HUZJAK JANA – AIK
II. Martina Ratković – Croatia Sisak
III. Ana Kukić – Croatia Sisak
III. TEA JARAM – MOSLAVINA

9 – Juniori-Juniorke (2000-2001)

I. HRASTIĆ LARA – AIK
II. RISSI LEA – AIK
III. SVEN SOBOTA – MOSLAVINA
ZAPREŠIĆ OPEN 2017 – KUMITE
ORGANIZATOR: Budo Ryu
MJESTO: ZAPREŠIĆ
DATUM: 07.10.2017.

1 – CICIBANI (2010-2012) – LAKA

I. Anteo Kočnar – BUDO RYU
II. Gabriel Garašić – KK MLADOST
III. ROBERT BUDIMIR – DUGO SELO

2 – CICIBANI (2010-2012) – SREDNJA

I. Mihailo Tešić – Grčica BiH
II. Lukas Ibrahimović – KK MLADOST
III. DOMINIK CVJETIČANIN – DUGO SELO
III. DOMINIK STEPIĆ – DUGO SELO

3 – CICIBANI (2010-2012) – TEŠKA

I. Erik Blagojević – KK SPLIT
II. MATIJA KIĆUDA – DUGO SELO
III. Stefan Ružojčić – KK SPLIT

4 – CICIBANKE (2010-2012) – LAKA

I. Josipa Horvat – AIK
II. Lana Pobgrac – Budo Ryu
III. Nola Robeli – Budo Ryu

5 – CICIBANKE (2010-2012) – TEŠKA

I. FRANKA VARGA – DUGO SELO
II. MARIJETA ROGOŠIĆ – KK SPLIT
III. ANA DUKOVIĆ – DUGO SELO

6 – MLAĐI UČENICI (2008-2009) – LAKA

I. GABRIJEL KOMLJENOVIĆ – MOSLAVINA
II. KARLO HRG – DUGO SELO
III. Kristijan Prpić – Croatia Sisak
III. NIKO BARUN – MAKSIMIR-ELKA

7 – MLAĐI UČENICI (2008-2009) – TEŠKA

I. Ognjen Garić – Grčica BiH
II. DOMINIK SMREKAR – MAKSIMIR-ELKA
III. Duje Ravlić – KK SPLIT
III. Džanan Čehajić – KK SPLIT

8 – MLAĐE UČENICE (2008-2009) – LAKA

I. ŠEBREK BLAŽOTIĆ LANA – AIK
II. HRŽENJAK ELENA – AIK
III. Beti Tucman – BUDO RYU

9 – MLAĐE UČENICE (2008-2009) – TEŠKA

I. SAKAČ PETRA – AIK
II. SARA RADOŠIĆ – DUGO SELO
III. Tara Flegar – BUDO RYU

10 – UČENICI (2006-2007) – LAKA

I. FRAN POCRNIĆ – MAKSIMIR-ELKA
II. LUKA CVJETIČANIN – DUGO SELO
III. ALEKSEJ LEON GAJICA – MAKSIMIR-ELKA
III. Tin Žugec – BUDO RYU Stranica: 1

11 – UČENICI (2006-2007) – SREDNJA

I. Mateo Ravlić – KK SPLIT
II. Leon Đinđić – SOSAI
III. Finn Roko Fradelić Egan – KK SPLIT
III. Jan Obranić – KK MLADOST

12 – UČENICI (2006-2007) – TEŠKA

I. KALNIČANEC ROKO – AIK
II. KARLO VODOPIJA – MAKSIMIR-ELKA

13 – UČENICE (2006-2007) – LAKA

I. Petra Bradarić – Croatia Sisak
II. ANA JAMBREŠIĆ – MAKSIMIR-ELKA
III. Lea Karaić – KK SPLIT
III. Lea Pongrac – BUDO RYU

14 – UČENICE (2006-2007) – SREDNJA

I. HANA RUŽIČKA – MOSLAVINA
II. Iris Sumić – KK SPLIT
III. ŠEBREK DORA – AIK

15 – UČENICE (2006-2007) – TEŠKA

I. KALNIČANEC LANA – AIK
II. VALENT TAJANA – AIK
III. AVA MATIĆ – DUGO SELO

16 – MLAĐI KADETI (2004-2005) – LAKA

I. Matija Kaurić – KK MLADOST
II. IVAN CVJETIČANIN – DUGO SELO
III. Karlo Domiter – BUDO RYU
III. Leopold Jurčević – KK MLADOST

17 – MLAĐI KADETI (2004-2005) – SREDNJA

I. Dvorski Marko – AIK
II. Dino Obranić – KK MLADOST
III. MARTIN KUŠTER – DUGO SELO
III. ŠEBREK MARIN – AIK

18 – MLAĐI KADETI (2004-2005) – TEŠKA

I. Karlo Nofta – AIK
II. Borna Flegar – BUDO RYU
III. Daniel Furdi – Croatia Sisak

19 – MLAĐE KADETKINJE (2004-2005) – LAKA

I. Lorena Domiter – BUDO RYU
II. ŠEBREK TINA – AIK

20 – MLAĐE KADETKINJE (2004-2005) – TEŠKA

I. Ela Robeli – BUDO RYU
II. JANUŠIĆ LUCIJA – AIK
21 – KADETI (2002-2003)

I. Nedo Pavlinović – KK SPLIT
II. DOMAGOJ DVORSKI – AIK

22 – KADETKINJE (2002-2003)

I. IVANEK MARTA – AIK
II. Ana Kukić – Croatia Sisak
III. Martina Ratković – Croatia Sisak
III. Tea Jaram – MOSLAVINA

23 – JUNIORI (2000-2001)

I. SVEN SOBOTA – MOSLAVINA
II. NICO OELLERS – MOSLAVINA

BAN – Najbolji natjecatelj turnira: Gabriel Komljenović – Moslavina Kutina
BAN – Najbolji natjecateljica turnira: Petra Sakač – AIK Varaždinske Toplice